01.07.2023 tarihinden itibaren trendyol mağzamızdan sipariş verebilirsiniz.

Ödeme ve Teslimat Bilgileri

katrandukkani.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler öncelikle ödeme kontrolünden geçerek onaylanır. Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza işlenmesi ile teslimat süresi başlar. Stoklarda mevcut olan ürünler mesai saatleri dahilinde aynı gün kargoya verilir. Teslim süresi olarak 2-3 gün teslim seçenekli ürünler ise üretim ve sevkiyat durumlarına göre 1(BİR) ile 5(BEŞ) iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya gönderileri sağlanır. 


Havale/EFT İle Ödeme:
Havale/EFT seçenekli ödemelerde ürün detaylarında eğer belirtilmiş ise sipariş miktarından belirtilen tutar üzerinden belirtilen oranda indirim uygulanır. 5 (BEŞ) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen ödemelerde siparişler geçersiz sayılır.
Havale/EFT ve Posta Çeki ile yapılan alışverişlerde, havale bildirim formunu doldurarak veya e-mail ile müşteri hizmetleri birimimize ulaşarak bilgi vermeniz siparişlerinizin daha hızlı sevkedilmesini sağlayacaktır.


Teslimat:
Sipariş verdiğiniz ve seçtiğiniz ödeme seçenekleri ile onaylanan siparişiniz belirtilen süreler içerisinde adınıza kesilmiş fatura ile kargo şirketine teslim edilir. Kargo teslimat süreleri, teslimat adresi ve mesafeye bağlı olarak bir gün ile beş gün arasında değişmektedir. Teslimat süreniz ile ilgili detaylar hakkında kargo şirketinden bilgi alabilirsiniz.
Siparişinizin gönderimi ile ilgili kargo takip bilgisi en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir. 

Ürünleri kargodan teslim alırken imza atmadan önce mutlaka kontrol ediniz. Ürün kutusunda ve dışardan görülebilecek hasarlar veya dışında net bir deformasyon olmasa bile kutu içeriğinde oluşabilecek hasarlar ile ilgili dikkatli olunuz. Herhangi bir hasar ve deformasyon durumunda mutlaka kargo şirketine hasat tespit tutanağı doldurtunuz ve müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Hasar tespit tutanağı düzenlenmemiş hasarlar konusunda kargo şirketinin sorumluluğunun ve taşıma sigortasının geçersiz olduğunu unutmayınız. 

 

İade İşlemleri:
Satın aldığınız ürünü herhengi bir sebep ile iade etmek isterseniz, müşteri hizmetleri bölümümüze iade isteğinizi ve nedeninizi bildirmeniz gerekmektedir. Teslim aldığınız ürünleri, kullanılmamış ve hasarsız şekilde orjinal ambalajında tarafımıza kargo ile göndermeniz gerekemektedir. Ürünler, tarafımıza ulaştıktan sonra değerlendirilerek iade işlemleriniz yapılacaktır. 

İADE SÜRECİ

orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde geri gönderilmelidir.Hasar görmüş, ambalajı açılmış, yırtılmış, kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Her zaman her konuda bilgi almak için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,