Eczanelerden sipariş alımı başlamıştır. Kayıt işlemleri için Eczane girişi bölümünden Eczane Başvurumu Formunu doldurabilirsiniz.

Hakkımızda

STN Şifalı Bitkiler Koz Gıda Ltd. Şti

Adres : Muzaffer Türkeş MAh. 5122 Sok. No:18-1 ISPARTA

Email : destek@katrandukkani.com

Telefon : +90 554 500 3123

Misyonumuz; inovasyon temelli, ileri düzey Ar-Ge çalışmalarına dayanan ve Süleyman Demirel Üniversitesi Göller Bölgesi Teknokent’in de geliştirdiğiiz ürünlerimizi öncelikle halkımıza sonra da dünyaya arz etmektedir.

Tüketicimizi uygun fiyata kolayca ulaşabilecekleri, yüksek kalite ve sınıfının en iyisi olan ürünlerimizle buluşturarak aramıza etik ilkelere dayalı güçlü bir bağ kurmaktadır.

Vizyonumuz; bilgi toplumuna yakışır bir biçimde, her geçen gün inovatif yaklaşımını geliştiren Ar-Ge çalışmalarını en ileri düzeye taşıyan, kimyasallardan doğala dönüşün öncü şirketi olmak ve doğa kadar saf üzünlere imza atmaktadır.

Kurumsal sosyal sorumluluklarını harfiyen yerine getiren, merkezinde insana ve çevreye yüksek değer, güven, saygı ve itibarın olduğu bir şirket olarak faaliyet göstermekteyiz ve göstereceğiz. Katran Dükkanı “Bir Türkiye Markası Olarak, Dünya Pazarında Yer Edinmeyi Amaçlamaktadır…