Eczanelerden sipariş alımı başlamıştır. Kayıt işlemleri için Eczane girişi bölümünden Eczane Başvurumu Formunu doldurabilirsiniz.

Kese

Fiyatı: 17.58TL 13.92TL 3.66TL
21%
İndirim
KDV Hariç: 11.80TL

Stok Kodu : ktdk-kese

Stok Miktarı :Stokta var


Fiyat Düşünce Bildir
×

Lütfen Bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz.

* Adınız
* E-Mail
* İstenilen Fiyat
Aynı Gün Kargoya Verilir güvenli-ödeme hızlı gönderi

Kesenin içerisinde sabun bulunmamaktadır.

Kese Kullanımı

Kesenizi ilk kullanımdan önce bol sıcak su ve sabunla yıkayınız. Kullanımdan önce üzerinde hiçbir şekilde sabun artığı kalmadığından emin olunuz ve duru su ile iyice çalkalayınız.

Öncelikle kesemizi, kirlenmiş ölü deri tabakasından kurtulmak için kullandığımızı unutmamamız gerek. Kesemizin yapısındaki özelliği kaybetmemek için vücuda tatbiki sırasında kese hiçbir şekilde sabunlanmamalıdır, şampuan, herhangi bir vücut losyonu, temizlik malzemesi kullanılmamalıdır.

Kese nin vücuda tatbiki tamamen duru suyla yapılmalıdır. Ev ve banyo kullanımında dayanılabilecek en yüksek ısıda su ile duş alınmalı, daha sonra vücut sabunlanmalı ve durulandıktan sonra keselenilmelidir.

Evlerde bulunabilecek sauna veya terlemeye elverişli bir yere sahip olunduğu taktirde, iyice terlenmeli ve sabunlu suyla yıkanılıp ılık suyla durulandıktan sonra vücuda yatay ve uzun hareketlerle aynı noktalardan sık geçilmemesine dikkat edilerek keselenilmelidir.

Kese tatbikinden sonra sabunlu lif ile deri üzerinde kesenin sıyırmış olduğu tabaka iyice temizlenmeli ve durulanılmalıdır. Hamam, sauna, spa kullanımındaysa çok iyi terlemeye özen gösterilmeli, çabuk bir şekilde vücuda direk el ile sabun veya benzeri bir ürünle vücuttaki yağı giderecek bir işlem yapılmalıdır.

Sabundan arınıldıktan sonra kese sıcak suda ısıtılarak vücuda tatbik edilmelidir. Kesenin vücuttan çıkartmış olduğu ölü deri tabakası ve kiri sabunlu lifle aldıktan sonra ılık suyla durulanılmalıdır. Kesenin hergün vücuda tatbiki selülit mücadelesi dışında mahsurludur.

İdeal zamanı 10 günde bir olarak Tıp insanları tarafından tavsiye edilmektedir. Selülit önlenmesinde hergün kalça ve baldırlara uygulanmasında nazik dokunuşlar esastır. Kese kişiye özeldir, müşterek kullanım hijyen açısından tavsiye edilmemektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Son Gezdikleriniz
17.58TL 13.92TL
Etiketler: Sabunlar, Kese buy in