Eczanelerden sipariş alımı başlamıştır. Kayıt işlemleri için Eczane girişi bölümünden Eczane Başvurumu Formunu doldurabilirsiniz.

Eczane Bilgilendirme

Katran Dükkanı ürünlerini artık sizde Yüksek Kar Oranları ile kendi eczanenizden satışını gerçekleştirebileceksiniz. Katran Dükkanı ürünleri hem müşteriler tarafından Yüksek Müşteri Memnuniyeti sağlamakta, hemde iş ortaklarımız için Yüksek Kar Marjı Sağlamaktadır.

Katran Dükkanı İş Ortaklarının Avantajlarından Bazıları ;

- Katran Dükkanından Satın aldığınız ürünleri Koşulsuz Şartsız İade edebilir,

- Başvuru Formunu doldurduktan sonra, size özel kar marjlarını inceleyebilir,

- Online Mağazamızdan, iş ortaklarımızın bulunduğu bölgedeki müşterilerimizi iş ortaklarımıza yönlendirerek yeni müşteri kazanmalarını sağlayabiliriz.

 

Katran Dükkanı Ürünleri tamamen Ar-Ge ürünleri olup, yüksek başarı oranına sahiptir. Türkiyede, üzerinde bu ölçüde çalışma yapılmış ve bu özellikleri içeren başka bir ürün grubu bulunmamaktadır. Ürünlerimizin Sertifikalarını ve Yapılan Çalışmaları bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Katran Dükkanı Ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için ürünlerimizi inceleyebilir, Size Özel Fiyatları görmek için Başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu doldrup giriş yaptıktan sonra otomatik olarak size özel ürünler sayfasına yönlendirileceksiniz.

Başvuru Formu